Naleznutí nejvýhodnější ceny k potřebám zákazníka

Cenová nabídka.

Jako začínající webmaster nabízím velice nízké zavádějící ceny v porovnání k běžným tarifům firem v oboru. Nabízím předběžnou dohodu na ohodnocení provedených prácí vytvářeného webu. Smluvená částka se výjimečně může měnit podle průběžných změn při kreativní tvorbě, vedoucí k dokonalejším naplnění potřeb zákazníka.
Konkrétní příklady ceny najdete na stránce Reference a kresby.

Storno reklamce.

V případě, že ani opakované korekce na požadavky Vás jako zákazníka nepovedou k spokojenosti, nebudu požadovat žádné náhrady za můj čas a prováděnou práci. V případě jasného nesplnění dohodnutých požadavků za provedenou práci k předběžné ceně jsem naopak ochotný částečně finančně odškodnit Váš investovaný čas.

Aktualizace a inovace webu.

Jsem připravený dál podporovat vaše webové stránky za dohodnutých podmínek k vzájemné spokojenosti. Také jsem připravený Vás obeznámit s možností vlastní aktualizace přes formuláře a dojít s vámi k nejvýchodnějšímu provozu stránek k pořizovací ceně aj.

Provize.

Těm kteří upozorní své známé na moje služby a ono upozornění povede k vytvoření nových stránek a jejímu zaplacení, pak těm po potvrzení jména objednavatelem, zaplatím provizi ve výši 5% z celkové transakce.

 
Webmaster © Vlado Matuška VladoMatuska@seznam.cz